Priručnik za Office 365 za škole

Događajnica
ODLIČNI SPORTSKI REZULTATI NAŠIH PETAŠA
Autor: Lidija Petras, 27. 11. 2016.

Učenici Anja Slavinić  i Jan Tisaj, učenici 5. d. i 5.a razreda naše škole, osim uspjeha u školi, mogu se pohvaliti i vrhunskim sportskim rezultatima koje su postigli tijekom ove godine.

Anja i Jan članovi su Atletskog kluba Koprivnica te se redovito natječu i osvajaju medalje u disciplinama  trčanje i skok u dalj.  Rezultat koji su postigli na nedavno održanom Državnom natjecanju u Karlovcu zaista je hvale vrijedan. Oboje su u svojim kategorijama zauzeli izvrsno drugo mjesto i osvojili srebrne medalje. Anja i Jan u kategoriji Limačica i Limača pretrčali su 0,8 km za 2:43 min i zasluženo se okitili srebrnim medaljama.

Iza Anje je izrazito uspješna sezona, od Državnih natjecanja ove godine osvojila je još tri brončane medalje (Ekipno PH u krosu te dvije PH u štafetama). Našu školu predstavljala je na Sportskim igrama mladih (Državno i Međunarodno natjecanje), gdje je ljetos osvojila dvije zlatne medalje u utrci na 60 m. Među odličnim ovogodišnjim sportskim rezultatima ističemo osam pobjeda, jedno drugo i jedno treće mjesto od deset utrka u disciplinama na 60 m, 200 m i skoku u dalj na natjecanju Hrvatske atletske lige sjever, gdje je s najviše osvojenih bodova sudjelovala u osvajanju ekipnog naslova prvakinja HALS-a. Na krosu Sportskih novosti osvojila je 3. mjesto i brončanu medalju. Na kraju niza sportskih uspjeha ima i pobjede s uličnih utrka (Velika Gorica, Ludbreg, Jasenovac, Vrbovec, Varaždin i Koprivnica) te jedno drugo mjesto (Virovitica).

Jan je sudjelovao na uličnim utrkama brojnih hrvatskih gradova (Osijek- 2. mjesto, Varaždin- 2. mjesto, Virovitica- 1. mjesto, Velika Gorica- 1. mjesto), a u našoj je Koprivnici osvojio 1. mjesto na Utrci grada.  Ponosi se osvojenim 2. mjestom na državnom prvenstvu u akvatlonu (plivanje i trčanje), te 5. mjestom na krosu Sportskih novosti i 2. mjestom na Državnom prvenstvu u krosu.

Čestitamo Anji i Janu na svim rezultatima koje su postigli kao atletičari unutar Atletskog kluba Koprivnica i na sportskim natjecanjima na kojim su predstavljali školu. Vaša škola ponosna je na vas i jedva čekamo da nas razveselite  novim uspjesima!