« Ožujak 2024 »

PROTOKOL DOLASKA U ŠKOLU ZA SVE UČENIKE OD 2.-8. RAZREDA MATIČNE ŠKOLE
Autor: Anita Brković, 4. 9. 2020.

PROTOKOL DOLASKA U ŠKOLU ZA SVE UČENIKE OD 2.-8. RAZREDA MATIČNE ŠKOLE

Poštovani roditelji, drage učenice i učenici,

U nastavku teksta nalaze se obavijesti važne za početak nove nastavne godine.

Prijepodnevna smjena - 3., 5. i 7. razredi - nastava počinje u 8:00 sati, dolazak ispred škole do 7:45 sati radi organiziranog ulaska u školu.

Poslijepodnevna smjena -  4., 6. i 8 razredi - nastava počinje u 13:15 sati, dolazak ispred škole do 13:00 sati radi organiziranog ulaska u školu.

Ulaz u školu za učenike predmetne nastave moguć je samo sa sjeverne strane (glavni ulaz u školu).

U dvorištu škole je istaknuto gdje se okupljaju  određeni razredni odjeli.

Razrednici će prvi dan prozvati učenike petih  razreda u školskom dvorištu i pozvati ih u razredne odjele.

U školu ulazi jedan po jedan razred na poziv razrednika.

Maske su obvezne za sve učenike od 5.-8. razreda. Prvi dan učenici sami donose maske koje su obvezne i prilikom ulaska u autobuse. Dodatne maske svim učenicima škole  osigurao je Grad Koprivnica.

Učenici prvi dan nastave trebaju uzeti torbu i  papuče. Prvi dan će dobiti udžbenike, radne bilježnice te komplet bilježnica.  Radne bilježnice i  komplet bilježnica osigurao je naš Osnivač, grad Koprivnica.

Prvi dan svi razredni odjeli imaju 3 sata razrednika.

Od ove školske godine obvezne su  papuče za sve učenike od 1. do 8. razreda.

Mjerenje temperature prije dolaska u školu, obavezno!

Roditelji su dužni izmjeriti tjelesnu temperaturu djetetu svaki dan prije dolaska u školu te u slučaju povišene tjelesne temperature ne smiju dovoditi dijete u školu, već se javljaju razredniku ili ravnatelju škole   i izabranom pedijatru/liječniku obiteljske medicine radi odluke o testiranju i liječenju djeteta. Učenici viših razreda mogu samostalno mjeriti tjelesnu temperaturu.

Prijevoz učenika

Dolazak u školu u prijepodnevnu smjenu- uobičajenim voznim redom.

Odlazak kućama poslije 5. i 6. sata (u 12:00 i 12:45 sati).

Poslijepodnevna  smjena – svi učenici čekaju autobuse na stajalištima od 12:15 sati.

Odlazak kućama poslije 5. i 6. sata  ( u 17:15 i 18:00 sati).

Molimo  učenike i roditelje da se pridržavaju  svih uputa i preporuka.

Roditelji učenika  ne mogu ulaziti u školu bez opravdanog razloga i bez prethodne najave razredniku, stručnom suradniku ili tajništvu. Sve potrebne potvrde koje izdaje tajništvo molimo da se zatraže na mail tajništva škole.

Na ulazu škole nalazi se ZVONO . Prije ulaska u prostorije škole evidentirat će se ulazak i mjeriti tjelesna  temperatura.

Hvala  vam svima na razumijevanju!

Uspješan i veseo početak nove školske godine želi vam vaš ravnatelj Krešo Grgac!