preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Braća Radić" Koprivnica

Login
Tražilica
Školsko zvono

Lijina gajbica

Kalendar
« Rujan 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Jelovnik

Intervju s roditeljima
Korisni linkovi
Lista linkova je prazna
Brojač posjeta
Ispis statistike od 29. 9. 2015.

Ukupno: 319974
Ovaj mjesec: 9110
Ovaj tjedan: 505
Danas: 154
Slobodne aktivnosti

IZVANNASTAVNE AKTIVNOSTI

Likovna skupina

Snježana Janjić

Mala kreativna skupina

Ljubica Levak

Dramsko-recitatorska skupina

Vesnica Mlinarić

Recitatorska grupa

Sanja Kovačić

Likovna skupina

Vesna Petrušić

Pričaonica

Ksenija Bukvić

Recitatorska skupina

Kristina Brozović-Netrebašić

Dramska skupina

Narcisa Kolar

Papirnate čarolije

Dragica Ljubić

Recitatorska skupina

Marija Petras

Likovna stvaraonica

Edita Sinjeri-Štefanek

Prirodoslovna grupa 

Edita Sinjeri Štefanek

Ritmička skupina

Ines Turk

Plesna grupa 

Ines Turk

Likovna grupa

Senka Pavković

Recitatorska skupina

Dubravka Krejčir

Eko skupina

Renata Blažinec

Mali folklor

Maja Solina

Zbor nižeg uzrasta

Jelena Šimunić

Recitatorska skupina

Melita Pintarić

Eko skupina 

Radovan Knežević

Biblijska skupina

Miroslav Burušić

Dramska skupina

Ines Vađunec

Literarna grupa

Đurđa Majcen

Čitateljski klub 

Ines Vađunec

Tanja Galić Bermanec

Povijesna grupa

Anica Vučeta

Planinarska sekcija

Ivana Flajs

Mihaela Petersdorfer Ramaj

Planinarska skupina 

Ana Rumek

Karitativna skupina

Andreja Lukačić Franjić

Dječji zbor nižeg uzrasta

Kristina Bunić Lovrek

Pjevački zbor višeg uzrasta

Josip Pankarić

Instrumentalna  skupina

Josip Pankarić

Likovna skupina

Kristina Ružić

Atletska grupa

Jasmina Markić

Ritmička grupa

Jasmina Markić

Vježbaonica

Jasmina Markić

Odbojka

Mihael Buzina

Nogomet

Mihael Buzina

Škola za Pet+

Antonio Stipan

Informatička grupa

Maja Puhač

Informatička grupa

Maja Puhač

Informatička grupa

Lidija Havaić

Robotika

Željko Lukač

Tehnička grupa

Miroslav Tropšek

Prometna grupa

Miroslav Tropšek

Francuska igraonica 

Irena Novak

Filmska skupina – animirani film 

Ines Vađunec

Engleska igraonica

Ana Posavec Strnad

Deutsch+

Danijela Fičko

Grupa matematičara osmih razreda 

Mara Grašić

Univerzalna sportska škola

Mihael Buzina

Univerzalna sportska škola

Jasmina Markić

Podmladak Crvenoga križa

Nikola Cik

Ritmička grupa 

Jasmina Markić

Škola za 5+

Ana Rumek

Eko grupa

Irena Hontić- Pranić

„Veseli Nijemci“

Anastazija Matijak

Škola za 5+

Kristina Bunić-Lovrek

Mala kreativna socijalizacijska radionica

Sanja Kovačić

Super zeleni 

Ljiljana Pavleković

 
 
preskoči na navigaciju