Veliki uspjeh – imamo državne prvakinje u badmintonu

Datum objave: 9. ožujka 2026.

Prekrasna vijest stigla je u našu školu. Učenice Lara Tomjek, Margareta Tot, Barbara Belčić i Marta Gregurina državne su prvakinje u badmintonu!

Slika 1.1. U igri

U Poreču se od 4.do 6.ožujka 2026.g. održavalo Državno prvenstvo u badmintonu. Učenice i učenici naše škole pobijedivši na županijskim natjecanjima sudjelovali su na ovoj velikoj smotri najboljih.

Učenice su izborile prvo mjesto u grupi, pobijedile u četvrtfinalu te polufinalu, a u finalu ih je dočekala izvrsna ekipa Novske. Prošle dvije godine učenice su na državnim prvenstvima bile četvrte što je izvrstan uspjeh, no, ove su godine odlučile uzeti zlato i uspjele.

Pod vodstvom učiteljice Jasmine Markić ekipa učenica osvojila je 1.mjesto na državnom natjecanju u badmintonu.

Naši su učenici također bili odlični. Filip Vedriš, Jan Kropek, Benjamin Tot i Bruno Šoštarić u grupnoj su fazi bili nepobijeđeni. Osigurali su četvrtfinale, no u ključnom meču za prolaz zaustavili su ih učenici iz Splita.

Pod vodstvom učitelja Mihaela Buzine dečki su zauzeli odlično

5. mjesto. Čestitamo svima na ovom velikom i zasluženom uspjehu. Bravo!

Pročitajte još

Naši osmaši

Naši osmaši

Dragi osmaši, danas zatvarate jedno važno poglavlje svoga života i otvarate vrata novim izazovima, snovima i uspjesima. Pamtit ćemo vaše osmijehe, prijateljstva, trud i sve trenutke koje smo zajedno dijelili tijekom ovih školskih godina. Sretno! Vaši razrednici:...

Skip to content