Priručnik za Office 365 za škole

Događajnica
Lana i Luka putuju u Savudriju
Autor: Vesnica Mlinarić, 28. 4. 2018.

Sportske igre mladih najveći su projekt za djecu i mlade čiji je temeljni cilj promocija zdravog načina života i prijateljstva.

U srijedu, 25. travnja 2018. Sportske igre mladih održale su se u Koprivnici, na Zrinskom trgu.

Učenici drugih i četvrtih razreda naše škole natjecali su se u turnirima graničara i utrci na 60 metara. Učenici su postigli zapažene rezultate.

Učenik 2.c razreda, Luka Novak, osvojio je prvo mjesto u trčanju na 60 metara te se plasirao na državnu završnicu. Na državnu završnicu plasirala se je i učenica 4.c razreda, Lana Gašparić, koja je također bila najuspješnija.

Od učenika drugih razreda medalje su također osvojili Leon Kolar iz 2.a razreda za osvojeno 3. mjesto u trčanju, isto kao i Laura Šifkorn, učenica 2.c razreda.

Ekipa Majstori iz 2.c razreda osvojila je treće mjesto u graničaru.

Učenici četvrtih razreda su također bili vrlo uspješni. Ines Betlehem iz 4.c razreda u trčanju je osvojila 3. mjesto. Učenik 4.b razreda Dino Ivančić osvojio je 2. mjesto, a učenik 4.d David Ferenčević osvojio je 3. mjesto.

Čestitke svim učenicima koji su sudjelovali u igrama, a Lani i Luki želimo puno uspjeha na završnici Sportskih igara mladih koje će se održati krajem lipnja u Savudriji na koje će učenici otputovati zajedno sa svojim učiteljicama Editom Sinjeri Štefanek i Vesnom Mlinarić.