Ovaj tjedan: 912
Danas: 95

ŠKOLSKA GODINA 2019./2020.

Utrka grada Koprivnice

U organizaciji Atletskog kluba Koprivnica i Zajednice sportskih udruga grada Koprivnice, 10.10.2019.,održana je tradicionalna međunarodna utrka grada Koprivnice. Usprkos kiši i izrazito lošem vremenu, najhrabriji i najuporniji učenici i učenice naše škole, sudjelovali su na utrci.Svakako je potrebno izdvojiti rezultate učenika viših razreda, Tina Solarića, koji je osvojio 5.mjesto u svojoj kategoriji (600m) te Jana Tisaja koji je također osvojio 5.mjesto u svojoj kategoriji (1200m). Naša je škola,u konkurenciji osnovnih škola,ekipno osvojila 2. mjesto

Međuopćinsko natjecanje iz atletike

Osnovna škola Antun Nemčić Gostovinski, dana 11.11.2019., bila je organizator međuopćinskog natjecanja iz atletike.

Boje naše škole branili su učenici Damjan Domanovac, Fran Krnjak, Jan Tisaj, Karlo Oršuš, Josip Benko, Gabriel Vedriš, Jan Novak, Stjepan Delimar, Petar Noa Canjuga te učenice Anja Slavinić, Rajna Perošić, Lana Hrnčić, Tea Šaško, Elena Ožegović, Marija Gašparić, Tara Đelekovčan, Sandra Tot i Ella Kolar.

Učenici i učenice u svakoj su disciplini osvojili prva mjesta te u jednoj, drugo mjesto.S tako nadmoćnim rezultatima, ekipno su i učenice i učenici osvojili 1. mjesto. S nestrpljenjem očekujemo Županijsko natjecanje !

Međuopćinsko natjecanje u odbojci

Međuopćinsko natjecanje u odbojci održalo se 13.11.2019. u organizaciji OŠ "Koprivnički Bregi". Učenici naše škole Karlo Đurđ, David Markušić, Borna Martinec, Filip Pezelj, Karlo Oršuš, Stjepan Delimar, Damjan Domanovac, Patrik Hlevnjak i Matej Varović osvojili su 2. mjesto. Na natjecanju su sudjelovale i učenice Žana Šipek, Lorena Andrašić, Paola Glavak, Elizabeta Evačić, Ella Vrabelj, Magdalena Grudić, Anja Petrović i Maria Magdalena Lesičar te su također osvojile 2. mjesto.