preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Braća Radić" Koprivnica

Login
Školsko zvono

Lijina gajbica

Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Jelovnik

Priloženi dokumenti:
studeni - jelovnik.docx

Intervju s roditeljima
Brojač posjeta
Ispis statistike od 29. 9. 2015.

Ukupno: 175614
Ovaj mjesec: 2995
Ovaj tjedan: 1061
Danas: 51
Događajnica
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Uspjesi učenika 2. razreda na 10. Školskoj olimpijadi
Autor: Jelena Bistrović, 9. 11. 2018.

Na 10. Školskoj olimpijadi učenici 2. razreda naše škole postigli su izvrsne rezultate te pokazali kako se zajedništvo, međusobna podrška i trud itekako isplati.


Medalje koje su osvojili učenici 2. razreda naše škole

Brzo trčanje na 50m dječaci: 1. mjesto Lovro Pavičić, PŠ Starigrad

Brzo trčanje na 50m djevojčice: 2. mjesto Lana Grudić, PŠ Starigrad

                                                   3. mjesto Tea Matijašić, 2.d

 

Štafetno trčanje 4 x 25m dječaci:

        1. mjesto Marko Kukelščak, Fran Šisl, Damjan Hemetek i Manuel

                             Pavešić, PŠ Starigrad

         2. mjesto Luka Matotan, David Šuster, Leon Virag, Borna Šumiga, 2.d

Štafetno trčanje 4 x 25m djevojčice:

         1. mjesto Lana Krnjak, Rea Galinec, Nikol Rajn, Jana Flegarić, PŠ Starigrad

Bacanje loptice u dalj dječaci: 1. mjesto Petar Slavinić, 2.a

Skok u dalj dječaci: 1. mjesto Vilim Štubelj, 2.a

                                3. mjesto Mateo Musić, PŠ Bakovčice

Skok u dalj djevojčice: 1. mjesto Rebeca Jakupec, PŠ Starigrad

Mali nogomet: 1. mjesto - Petar Vadlja, Mihael Čavić, Mislav Skvaža, Jan Ivačić, Ivan Hlebec, Ivano Hrupec, Patrik Erega, Ivan Međimorec, Tino Ritoša, Luka Širić, 2.a, 2.b, 2.c i 2.d

Graničar: 1. mjesto - Janja Grgac, Marija Maričić, Lucija Kučko, Dorotea Feljak, Ana Beatriz do Carmo Garaj, Natali Jelović, Magdalena Lovrenčić, Veronika Lovrenčić, Korana Perošić, Lucija Vrban, Katja Galović, Ema Friščić, 2.a, 2.b, 2.c i 2.d

Učenici 2. razreda naše škole ostvarili su najbolji plasman škole po kategoriji (godištu) u atletskim disciplinama i sportskim igrama te su primili i mali pehar za najbolju školsku ekipu svih drugih razreda.

Bravo za sve natjecatelje i navijače za postignuti uspjeh, sportsko ponašanje i fair navijanje!

 

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju