Priručnik za Office 365 za škole

Događajnica
Zlato i srebro u graničaru
Autor: Vesna Petrušić, 31. 5. 2021.

Na Telemah danu sporta, u igri graničar (godište 2010. i mlađi) najuspješnije su bile ekipe naše škole. Ekipa 4. a "Radići za 10" osvojila je 1. mjesto, a ekipa 3. b "Teletabisi" 2. mjesto.

Telemah Dan sporta, koji se održao se 25. svibnja 2021. godine na Zrinskom trgu u Koprivnici, ugostili su Plazma Sportske igre mladih i grad Koprivnica. Učenici iz koprivničkih osnovnih škola natjecali su se u graničaru i atletici.

Ekipa 4. a razreda, "Radići za 10", pobijedila je sve protivnike te osvojila 1.mjesto i zlatnu medalju. Ekipa je nastupila je u sastavu: Franka Grgac, Janja Grgac, Lara Šajković, Mislav Skvaža, Petar Slavinić, Noah Namestnik, Vilim Štubelj, Ali Ustundag i Petar Vadlja (učiteljica Vesna Petrušić). Prvim mjestom ekipa se plasirala na državnu završnicu koja će se održati sredinom srpnja u Splitu.

Ekipa 3. b razreda, "Teletabisi", s jednom izgubljenom utakmicom osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju. Ekipa je nastupila u sastavu: Zara Gložinić, Lorena Habek, Sara Kos, Luka Bukvić, Vito Hećimović Horvat, Emanuel Kajić, Lovro Pintar, Petar Širić i Roko Šoštarić (učiteljica Ljubica Levak).

Finale graničara (godište 2012. i mlađi) održat će se naknadno jer je kiša prekinula natjecanje.