Ukupno: 672089

Kreativni natječaj "Moja županija bez korupcije"
Autor: Maja Kezele, 9. 12. 2022.

Odlukom Antikorupcijskog povjerenstva Koprivničko - križevačke županije, kreativni radovi učenika  naše škole ponovno su zauzeli najbolja mjesta na natječaju "Moja županija bez korupcije".

Ove godine na natječaj je pristiglo najviše radova, no maštovitost i kreativnost naših učenika bila je prepoznata među mnoštvom radova.

Svečana dodjela nagrada održana je 8.prosinca 2022. u Domu mladih Koprivnica.

U kategoriji nižih razreda (video uradak) 2.mjesto osvojili su učenici 3.razreda OŠ "Braća Radić" svojim radom pod nazivom "Antikorupcijski rječnik" (Leona Borštnar, Teo Trstenjak i Neo Petrović) pod mentorstvom učiteljice Ines Turk.

Video je dostupan OVDJE.

U istoj kategoriji 1. mjesto osvojili su učenici 1.razreda Područne škole Starigrad svojim radom pod nazivom "Korupciju zaključaj!" (Jakov Kiseljak, Šimun Kiseljak, Ema Jakupec, Tara Šipek i Noa Ukaj) pod mentorstvom učiteljice Maje Kezele.

Video je dostupan OVDJE.

U kategoriji likovnih radova, 1. mjesto osvojili su učenici 1.razreda Područne škole Starigrad (Nika Bartolović, Natali Buzuk, Magdalena Pavičić, Jan Šturbek i Luka Kukelščak) svojom slikovnicom pod nazivom "Antikorupciju slijedi i junak postani" pod mentorstvom učiteljice Maje Kezele.

Slikovnica je dostupna OVDJE.

U kategoriji literarnih radova (od 5. do 8.razreda) 1.mjesto zauzela je učenica 5.razreda, Maja Horvatić, pod mentorstvom Slađana Mustača.

U istoj kategoriji, 3.mjesto zauzela je učenica 7.razreda, Una Bebek, pod mentorstvom Ivane Pintarić.

U kategoriji video radova (5.do 8.razreda) prva nagrada pripala je učenicima 5. i 7.razreda (Zara Ferenčić, Lota Škrinjar, Marko Periša, Amadea Filipović i Karlo Tratnjak) pod mentorstvom Sanje Pakasin i Slađana Mustača.

Video je dostupan OVDJE.

Izvor fotografija: Koprivničko - križevačka županija.